نتایج جستجو برای عبارت :

یه سئوال

ذیل آیه ۲۴ سوره الصافات(وقِفوهُم اِنَّهُم مَسئُولُونَ)،از پیامبر،اکرم،صلی الله علیه وآله وسلم نقل شده که فرمودند:در روز قیامت هر کسی باید به این ۴ سئوال جواب بدهد:۱.از عمر خود که در چه راهی تمام کرده ۲.جوانی خود را در چه راهی گذرانده،۳.مالش را از کجا کسب کرده ودر چه راهی خرج کرده است،۴.واز محبت بما اهل بیت هم سئوال میشود.(نور الثقلین،ج۴،ص۴۰۲).
اقدام ارزشمند حسن برزگر مسئول جدید اوقاف بابل در اعلام کردن اموال و دارایی های خود، سبب شد این سئوال در ذهن خیلی از ما زنده شود و اینکه:
سئوال:چرا بعد از سالها وضعیت مالی مسئولین شفاف نیست؟!! 
و البته جوابش هم پیش خودمان است!!!
جواب: اراده ای وجود ندارد.

بهترین سعادت برای یک زنحضرت علی (ع) می فرماید:با جمعی از اصحاب در محضر رسول خدا (ع) نشسته بودیم ، پیامبر(ص) به ما رو کرد و فرمود:به من خبر دهید که برای زن چه چیز خوب است و خیر و سعادت او در چیست ؟همه ما از پاسخ به این سئوال ، در مانده شدیم ، تا اینکه متفرّق گشتیم ، و به خانه آمدم و به حضرت زهرا (علیهاالسلام ) گفتم : پیامبر (ص) چنین سؤ الی از ما نموده و ما از پاسخ به این سئوال درماندیم .حضرت فاطمه (علیهاالسلام ) فرمود: من پاسخ این سئوال را می دانم .
ادامه
خیلی از دوستان و کاربران عزیز سئوال میکنند که ما برنامه های خودمون رو با چه برنامه ای می سازیم .  اگر این سئوال برای شما هم پیش اومده و علاقمند هستید که بدونید که چطور میشه بدون بلد بودن برنامه نویسی میشه یک اپ ساخت برنامه احکام شرعی ما رو نصب کرده و پنج ستاره بدهید . سپس از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا رمز آموزش های خودمون رو برای شما ارسال کنیم . با تشکر موفق باشید .
بنظرم دوتا سئوال جادویی تو زندگی هست که با پرسیدنش از خودمون یا دیگران،  میتونه ذهن ما آدمها رو خالی تر از افکار اضافی و روحمون رو آرامتر از فشارهای متعدد و متنوع زندگی کنه....
این دو تا سئوال جادویی ایناست:
P1= Beman CHEH
P2=Beto CHEH
مثالهاش باشما..
سال چهارم دبیرستان، در یکی از شب‌های امتحان ریاضی سخت مشغول حل تمرین بودم، بعد از نیم ساعت سر و کله زدن با یکی از سئوالات با عصبانیت دفتر تمرینم را به سمت دیگری پرتاب کرده و داد زدم" بی‌صاحاب شده حل نمیشه، انتگرال می‌گیرم حل نمیشه، مشتق می‌گیرم حل نمیشه، اتحاد میرم نمیشه، پدرم رو در اورد و حل نشد" ، چند دقیقه‌ای به حیاط رفته و قدم زدم، وقتی گمان کردم‌ کمی آرام‌تر شده‌ام دوباره به اتاق برگشته و مشغول حل سئوال شدم، ابتدا چند ثانیه با دقت به

انسجام تکلیف گروهی: به احساسات فرد از نزدیکی و تعهد اعضای تیم نسبت به تکلیف گروهی گفته می­شود.

انسجام اجتماعی گروهی: به احساسات فرد از نزدیکی و تعهد اعضای تیم نسبت به گروه به عنوان یک واحد اجتماعی گفته می­شود.

پاسخ­ها بر اساس مقیاس ۹ ارزشی لیکرت از کاملا موافقم (۹) تا کاملا مخالفم (۱) ارزش گذازی می­شوند.

۲.۸.۱. پرسشنامه مقیاس رهبری در ورزش

هدف: بررسی و مطالعه سبک رهبری مربیان در موقعت­های ورزشی

پرسشنامه مقیاس رهبری در ورزش، در سال ۱

.......... ( برنامه ای در راستای احیاء باورهای دینی ) ............

بعد از مدت ها پرسش و پاسخ به سئوالات دینی دانش آموزان و نوجوانان و جوانان در جامعه متوجه شدم جای یک برنامه در گوش های هوشمند خالی هست .

شاید بگوئید در پاسخگوئی به سئوالات جوانان و رفع شبهات برنامه های متعدد ساخته شده . بله درسته ولی سازندگان برخی برنامه ها تجربه ی کافی از جامعه رو ندارند لذا برنامه ای رو طراحی میکنند که زیاد کاربردی نیست . و یا خواننده در لابه لای هزاران سئوال گیج میش
بسمه تعالی دانش آموزان عزیز: نکاتی برای تکرار و یاد آوری درس آمادگی دفاعی کلاسهای دهم جهت آزمون انقلابی به برادران رزمنده بدون مرز تقدیم می گردد.
1- برترینها ، بهترینها را می خوانند.
2- دوستان خوبم ، کم دانستن و زیاد حرف زدن مانند ندانستن و زیاد خرج کردن است.
مطلب 1               مطلب 2                       مطلب 3                         مطلب 4                  
نمونه سئوال 1
نمونه سئوال 2
بسم الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-نیمنگاهی به دعای شب اول رمضان- ویک دعا هم برای شب اخر داریم که به دعا  وداع یعنی خدا حافظی داریم دعا  دریک موضوع یکجنبه اشتراک دارند ویکجنبه اختلاف ارند که باد روی انها  تمرکز وتوجه کرد – به اصطلاح تامل کرد-این دعا از امام جواد علیه السلام است-شخصی یهودی نزد جناب ابو بکر امد- واز ایشانسئوال کرد  خدا درکجا است؟ ایشان جوابداد  دربالااسا  وانمرد یهودی گفت ازکجا معلوم است  وایشان فرمودند چون درنماز مادستمان ب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- در شرح
حال ابن عربی  بیان میشود دوبار ایشان امام
الزمان رادیده است   اعراب یک سنت
کاردستجمعی دارند که امروز درغرب شایع است ودرایران تک نفری است وبهمین علت از
اعراب وغرب عقب هستیم- این سئوال مطرح شده است که این جهان که دارای خالق عظیم که
علیم وحکیم است  -- میبایست درصرف انرژِی
کمترین راداشته باشد- وحتما بدنبال اثبات ان بودند  -- ابن عربی جملاتی رادارد درتوصیف هممن موضوع-
درامریکا بدنبال کشف ماشینیکه  ک
اپارتمان ارزان در اندیشه با سند شش دانگ با وام بانکی و اقساط بلند مدت از متراژ های 35 متر تا 150 متر
کلیه اپارتمان اندیشه دارای سند شش دانگ می باشند این سئوال را اکثرا میپرسند .
البته برای خرید اپارتمان حتما از مشاورین معتبر درخواست نمایید که دارای مجوز رسمی و کد عضویت از اتحادیه باشند .
درسته که با دستکاری ژنتیکی انقلابها و دخالت های آمریکا نظیر تحریم ها و جهانی شدن اقتصاد، عملاً استقلال طلبی برخی ملت های گوگولی مگولی زیر سئوال میره، ولی دیگه آزادی چیزی نیست که آمریکا از اون سر دنیا بتونه کاری باهاش بکنه فقط از طریق عمال و عواملش میتونه مردم رو در کشور خودشون به بند بکشه.
رسول گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: 
به هر کس، راستگویی در گفتار، انصاف در رفتار، نیکی به والدین و صله رحم الهام شود، اجلش به تأخیر می‌افتد، روزیش زیاد می‌گردد، از عقلش بهره‌مند می‌شود و هنگام سئوال [مأموران الهی] پاسخ لازم به او تلقین می‌گردد."اعلام الدین، صفحه 265
روزی ابوریحان درس به شاگردان می گفت که خونریز و قاتلی پای به محل درس و بحث نهاد. شاگردان با خشم به او می نگریستند و در دل هزار دشنام به او می دادند که چرا مزاحم آموختن آنها شده است. آن مرد رسوا روی به حکیم نموده چند سئوال ساده نمود و رفت.
فردای آن روز، شاعری مدیحه سرای دربار، پای به محل درس گذارده تا سئوالی از حکیم بپرسد. شاگردان به احترامش برخاستند و او را مشایعت نموده تا به پای صندلی استاد برسد

ادامه مطلب
روزی امتحان جامعه شناسی ملل داشتیم استاد سر کلاس آمد و می دانستیم که 10 سئوال از تاریخ کشور ها خواهد داد. دکتر بنی احمد فقط 1 سئوال داد و رفت. مادر یعقوب لیث صفار از چه نظر در تاریخ معروف است ......؟ از هر که پرسیدم نمی دانست. تقلب آزاد بود چون ممتحنی نبود، اما براستی کسی نمی دانست. همه 2 ساعت نوشتیم از صفات برجسته این مادر از شمشیر زنیش از آشپزی برای سربازان، از بر پا کردن خیمه ها در جنگ از عبادت هایش و...... استاد بعد 2 ساعت آمد و ورقه ها را جمع کرد و رف
قیمت مبلمان اداری  و نحوه محاسبه آن
قیمت مبلمان اداری چگونه مشخص میگردد؟برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به یک دفتر کار دارید یا البته شاید نیاز به یک ساختمان اداری ، اما ساختمان یا دفتر خالی فقط اسکلت اصلی است و برای شروع به فعالیت نیاز به مبلمان اداری خواهید داشت . خوب اصلی ترین سئوال اینست :قیمت مبلمان اداری چند است؟ این برای کسی که میخواهد بودجه بندی کند خیلی سئوال مهمی است . مبلمان اداری فقط میزاداری  و صندلی اداری  نیست بلکه انواع 
قیمت مبلمان اداری
قیمت مبلمان اداری  و نحوه محاسبه آن
قیمت مبلمان اداری چگونه مشخص میگردد؟برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز به یک دفتر کار دارید یا البته شاید نیاز به یک ساختمان اداری ، اما ساختمان یا دفتر خالی فقط اسکلت اصلی است و برای شروع به فعالیت نیاز به مبلمان اداری خواهید داشت . خوب اصلی ترین سئوال اینست :قیمت مبلمان اداری چند است؟ این برای کسی که میخواهد بودجه بندی کند خیلی سئوال مهمی است . مبلمان اداری فقط میزاداری  و صندلی اداری
سنگ از سنگ 
جرقه از جرقه 
آتش از آتش 
فراز می‌آید 
انسان 
از فروافتادن پیاپی.

"محمدعلی سپانلو"
این تابستان با بچه های تجربی و انسانی کلاس کنکور دارم. اتفاقی که برای نخستین بار در این مدرسه می افتد. تعدادشان زیاد نیست و تجربی ها بیشترند. تقریبا نصفشان سر کار می روند و به همین خاطر کلاس از هفت صبح شروع می شود که گاهی با غر غر خانم سرایدار رو به رو می شویم.
 هفت صبح که می رسم، باد خنکی می آید و خبری از گرما نیست. بچه هایی که زودتر آمده اند می دانند
پدیده ناک Knock بمعنی  خودسوزی بنزین در سیکل فشرده شدن و گرم شدن داخل سیلندره .
در موتورهای با ضریب تراکم بالاتر و موتورهای مجهز به توربوشارژر فشار تراکم داخل سیلندر و دمای بالای حاصل از فشردگی سوخت امکان ناک رو بالا میبره و باید از سوخت با عدد اکتان بالاتر برای کاهش احتراق پذیری بنزین استفاده کرد . کثیف شدن سرسیلندر و سوپاپ و شمع با رسوب کربن (دوده) و ضعیف بودن جرقه هم به تشدید و امکان بروزناک کمک میکنه .
اگر به دقت به زمانهائی که Knock ناک بیش
در این بخش از سایت، به منظور تنویر شدن پاسخ عده ای از دوستان علاقمند به مهاجرت به کشورجمهوری چک و اسلواکی سئوالات رایج با پاسخگویی کامل برای شما عزیزان درج کرده ایم. چنانچه سوالاتی دارید میتوانید برای ما ایمیل بفرمایید.

سئوال: یه سوالی داشتم. مگه توی تهران دارالترجمه رسمی زبان چک نیست؟ من یه سرچی کردم اینترنتی یکی دوتا پیدا کردم. اما با این توصیفاتی که شما نوشتید شک کردم. شاید هم اونها ارسال می کنن و همین پروسه رو انجام میدن؟
پاسخ مدیریت: س
صفحه 47

راوا

یکی از مهمترین آمورایی ها در بابل . فرزند نسل چهارم آمورایی ها .
راوا دوست آبایا بود که بزرگ آموراییم ها در آن نسل بود.. راوا یشییوای ماخوزا را
در بابل بنیان گذاشت  و درباره روشهای
آموزش تحلیل منطقی تحقیق کرد. نکته اصلی او در آموزش  توضیخات (= منطق درونی) در هلاخا(شرع یهود)  و نه شایعات است(= دانش قدما) . با این روش راوا
قلب دانشجویان خود را به دست می آورد. او دانشجوهای زیادی داشت . که بعضی از آنها
آموراییم های یرجسته نسل های بعد بودن
بی تردید یکی از سخت‌ترین آزمون‌های الهیِ من ترکیبی است از جگرگوشه، بیماری و غربت؛ اگر اعتراف کنم که همه نقاط ضعف را به صورت گل‌ درشت دارم تشخیص می‌دهم، میشه یکی پارتی بازی کنه و صورت سئوال‌ها رو عوض کنه؟ حداقل اجازه بده یه کم پایه‌ام قوی بشه، بعد بخش جگرگوشه رو تو یه آزمون دیگه بیاره :( 
* همچنان به قوت خود باقی‌ است، بعد از چهارده روز، دوستان بخش درمان وارد مرحله‌ی نمونه برداری و کشت شدند، بالاخره.
با سلام به همگی بازدید کنندگان عزیر :این سئوال برای همه دارندگان  و استفاده کنندگان دوربین مداربسته مطرح است که اگر تصویر واضح نبود آیا میتوان کیفیت آنرا بهتر کرد و یا خیر ؟؟سئوال : تا چه حد تصویر تار است ؟در جواب این سئوال , میبایست اعلام کرد باید ابتدا فیلم دوربین بررسی شود که آیا میتوان تغییر کار سازی در فیلم و یا عکس گرفته شده ایجاد نمود و یا خیر ؟که این خود نیازمند عملیات گرافیکی و استفاده از تکنولوژی پردازش تصویر است مثال :عکس 1 عکس 2قاب
یکی از باورهای قدیمی که در بین همه خانواده ها رواج دارد، این است که خوردن خربزه با عسل به صورت همزمان منجر به مرگ می شود. این امر در متون قدیمی طب سنتی هم هشدار داده شده است. اما هیچ گاه در طب جدید به این موضوع پرداخته نشده است. امروز در بخش پزشکی و سلامت مجله اینترنتی “حرف تازه” به این موضوع می پردازیم که آیا به راستی خوردن خربزه با عسل منجر به مرگ می شود یا خیر؟ برای بررسی این موضوع و پاسخ به این سئوال با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
باورم نمیشه بدنم با دمای ۲۱.۸ خانه خو گرفته باشه! که از متوسط دمای خانه‌های اینجا دو تا سه درجه بالاتره هنوز. باورم نمیشه بدون حمایت فیزیکی خانواده درجه یک (که دو تا کوچه بالاتر بودند) دو سالگی رو رسوندیم به دو سال و نیم! باورم نمیشه نزدیک به شش ماه است کار نکردم، اونم تو حوزه کاریِ من که اگه الان هم برگردم انگار باید دوباره از صفر استارت بزنم! چند روز پیش فکر کردم حالا استفاده نکنم، آیا نباید لپ تاپ را بزنم به شارژ؟ باتری‌اش خراب نمیشه یعنی؟
می گویند شخصی از راهی می گذشت دید دو نفر گدا بر سر یک کوچه جلو دروازه خانه ای با یکدیگر گفتگو دارندو نزدیک است بینشان دعوا شود .

آن شخص نزدیک شد و از یکی از آنها سئوال کرد : (( چرا با یکدیگر مشاجره و بگو و مگومی کنید ؟ )) یکی از گداها جواب داد : (( چون من اول می خواستم بروم در این خانه گدایی کنم ، این گدا جلو مرا گرفته و می گوید من اول باید بروم . بگو مگو ما برای همین است . ))

آن شخص تا این حرف از دهن گدا شنید سرش را به سوی آسمان بلند کرد و به دو نفر گدا ا
این روزا خیلی قاراش میشه همه چی انگار بهم ریخته
روزای خیلی مهمیه انگار...
یه تیکه از دلم تو حرمه
یه تیکه ش تو بیمارستان
یه تیکه اش تو یه شهر غریب پیش یه عزیز
یه تیکه ش تو جلسه خواستگاری ودرگیر سئوال جواب
...
کار حسسسابی سنگین شده و نفس آدمو میبره
و امروز یه ضربه ی سنگین انگار از خواب بیدارت میکنه!
... هم رفت!
باتعجب و بهت میپرسی اونکه چیزیش نبود! اما او رفته بدون دلیل قانع کننده ی پزشکی
میخوای بگی هنوز زود بود اما زبونت نمیچرخه چون در هر حال مرگ از ر
برای تعطیلات نوروز آنتالیا بهتر است یا استانبول؟

نوروز 99 برادر دارید کجا باشید؟ یک جای آرام و آفتابی با مناظر طبیعی بینظیر؟ یا شهری هیجان انگیز به دیرینگی تاریخ بشری با مراکز خرید عالی؟
اگر برای تور نوروز 99 به ترکیه اندیشه میکنید، بنظر شما آنتالیا بهتر است یا استانبول؟
برای پاسخ به سئوال «آنتالیا یا استانبول؟» با ما باشید.
ادامه مطلب
  آداب اسلامی و  احادیثی گهربار درباره غذا خوردن

سبک زندگی اسلامی جزئی ترین مسائل زندگی
مسمانان را نیز رها نکرده و در حوزه آداب غذاخوردن عنوان کرده که خوردن و
آشامیدن در ظروف طلا و نقره حرام است و در ظرفهای طلا کوب و نقره کوب مکروه
است.اسلام خوردن طعام های لذیذ و همچنین دادن این گونه طعام به
مردم را خوب می داند، اما باید حلال باشد و در خوردن نیز زیاده روی نشود.
زیاده روی در خوردن مثل اسراف است و این اسراف در خوردن، نباید مو
پرهیز از امور غیر مفید
امام مهدی علیه السّلام :
فَاغْلُقُوا أبْوابَ السُؤالِ عَمّا لا یَعْنیکُمْ وَ لا تَتَکَلَّفُوا عِلْمَ ما قَدْ کَفَیتُمْ وَ أکْثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعْجیلِ الْفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجَکُمْ؛
درهاى سئوال از چیزهایى را که براى شما مفید نیست ببندید و خود را در مورد دانستن چیزهاى غیرلازم به زحمت نیندازید، و درمورد تعجیل فرج زیاد دعا کنید زیرا که موجب فرج خواهدشد.
بحارالانوار: ج ۵۳ ص ۱۸۱
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی مطهری در پاسخ به این پرسش که داخل انتخابات مجتمع با چه مسئله سیاسی همراه خواهید بود، اعتراف کرد: هنوز هیچ چیزی پیدا زدودن و باید جلوتر برویم تا بعدا رک شود. من با همه دوست هستم و مشکلی ندارم. وی نیز در پاسخ این سئوال که آیا صلاحیت شما در هیات های اجرایی از کار افتادن شده است، گفت: بله تایید شده است. جدال مطهری و کدخدایی درباره رد صلاحیت نمایندگان | عموم ای که جنجالی شد هیأت اجرایی صلاحیت علی شکوری ر
در حال دیکته کردن زندگی بر مغز ها، اهداف و ارزش ها. دیکته می کند جامعه بر ما، زیبایی را. می دانی، این ضمیر جمعیِ لعنتی مشترکِ ناشی از جبر انسانی. می دانی، این هورمون های لعنتی را؟ قلبم، خاطراتم یا ک زخم هایم ک هنوز نگه داشته اند مرا اینجا. می دانی، فکر به خدا و علت وجود مسئله ی بزرگی ـست و می ارزد ک به پایش بگذاری تمام عمرت را، اما ساده می توان گفت ک بر شکم گشنه فلسفه بافیدن جالب نیست. و این تمثیلی ـست بر من، ک چقدر راحت بر خلاف تو گذر می کنم از این
چه زود تمام شدند. اصلا کسی فکرش را هم نمی کرد به این سرعت همه چیز فروکش کند و بادشان بخوابد. منظورم مشکلات کشور نیست. منظورم معضلات ریز و درشت شهرستان هم نیست. چون همه آن ها هنوز به قوت خود باقی است. نابسامانی های کوی گلستان هنوز حل نشده است. صدای سوت قطار هنوز به گوش سبزواری ها نرسیده است. هنوز جوانان زیادی بیکار و به فکر مهاجرتند، شهرستان شدن ششتمد هنوز ابلاغ نشده است، نیروگاه برق هنوز در حد حرف است. در این بین انگار فقط آنچه تمام شده است، نمای
در این بخش از سایت، به منظور تنویر شدن پاسخ عده ای از دوستان علاقمند به مهاجرت به کشورجمهوری چک و اسلواکی سئوالات رایج با پاسخگویی کامل برای شما عزیزان درج کرده ایم. چنانچه سوالاتی دارید میتوانید برای ما ایمیل بفرمایید.

سئوال: یه سوالی داشتم. مگه توی تهران دارالترجمه رسمی زبان چک نیست؟ من یه سرچی کردم اینترنتی یکی دوتا پیدا کردم. اما با این توصیفاتی که شما نوشتید شک کردم. شاید هم اونها ارسال می کنن و همین پروسه رو انجام میدن؟
پاسخ مدیریت: س
گروهی که خود کوله باری از بی درایتی و سوء مدیریت خصوصا در این چند سال اخیر را بر دوش دارند و از نظر مردم در وضعیت اسفباری قرار دارند، شاهد افتراق در گروه مقابل خویشند و خرسند از این افتراق!
در یک اردوی مسافرتی25 نفره ، 2 نفر گم شده بودند ! وقتی از این 2 نفر سئوال کردند بقیه افراد گروه کجایند ، گفتند آنها گم شدند!
بزرگان قوم اگر نتوانند بساط این تفرقه و عوامل تفرقه را جمع کنند چه بسا کودک به نامادری اش برسد!!

ازآلبرت انشتین پرسیدن که چگونه شد به نظریه نسبیت دست یافتی؟
گفت: در کودکی وقتی از مدرسه به خانه باز می گشتم ، مادرم هر روز می پرسید:
آلبرت عزیزم، بگو بدانم امروز چه سئوال قشنگی در کلاس از معلمت پرسیدی؟
من هم برای آن که پاسخ جالبی به مادرم داده باشم،دائما کنجکاو و پی گیربودم تا سئوال تازه ای از معلمم بپرسم.
این بود که حس کنجکاوی و پرسشگری در من رشد کرد و بعد ها کنجکاوی ام سر از سیارات و کیهان شناسی و نظریه نسبیت در آورد.

اکثر ما برای جواب دادن به این سئوال احتیاج به فکر کردن نداریم و جوابش را خوب می دانیمزمانی تمام زندگی و فکر و ذکر ما در مواد مخدّر خلاصه شده بود
ما همیشه یا مشغول گرفتن ومصرف کردن آن بودیم و یا به دنبال راه تهیه اش می گشتیم  ما زندگی  می کردیم که مصرف کنیم و مصرف می کردیم که زندگی کنیم
خیلی ساده ، معتاد ، زن یا مردی است که زندگیش را مواد مخدّر کنترل  کند،  ما کسانی هستیم که در چنگال یک بیماری مزمن و پیشرونده گرفتاریم و همیشه عاقبتی چون زندان
۲۷۰۸ - «اسدالله علم» معتمد «محمدرضا پهلوی» در خاطرات می‌نویسد: "صبح به فرودگاه رفتم که شاهنشاه تشریف می‌آوردند سلطان قابوس را راه بیندازند ... سئوال فرمودند «در این دو سه شب خوش‌گذرانی (سلطان قابوس) چه کرد؟» عرض کردم «هر شبی چهار پنج خانم در اختیارش بود (در خارج کاخ)، اما چه کرد، نمی‌دانم». فرمودند «تازه داماد! احیانا ناخوش نشود». عرض کردم «دخترهای ایرانی تمیز شده‌اند و او هم خیلی آنها را دوست می‌دارد»"منبع: خاطرات علم، جلد ششم، ص۱۶۷ (۳ تیر
2389 - «اسدا... علم» وزیر دربار پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در
خاطراتش می‌نویسد: “وقتی به خانه آمدم، پدرم که وزیر پست و تلگراف رضاشاه
... بود، پرسید «آیا میل داری با دختر قوام ازدواج کنی؟». تعجب کردم ... و
گفتم «دختر قوام کیست؟»، گفت «دختر قوام شیرازی. پسرش داماد شاه و شوهر
اشرف است»، گفتم «از کجا سرچشمه می‌گیرد؟»، گفت «امر شاه است»، گفتم
«می‌توانم بگویم نه؟»، گفت «نه!»، گفتم «پس چرا از من سئوال می‌کنید؟» ...”
منبع: خاطرات عَلَم، جلد2،
در حدیث صحیح از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است که روزى حضرت رسول صلّى اللّه علیه وآله وسلّم سر به جانب آسمان کردند و تبسم فرمودند. صحابه از سبب آن سئوال کردند، حضرت فرمود که تعجب کردم از دو ملک که به زمین فرود آمدند، بنده مؤمن صالحى را در جاى نمازش نیافتند. به آسمان رفتند و گفتند پروردگارا فلان بنده تو را در جاى نمازش طلب کردیم نیافتیم او را، و او در بند بیماریست. حق تعالى فرمود که بنویسید براى بنده من، مثل آنچه در حال صحت از افعال
نمی خواستم نوشتن و فعالیت توی وبلاگ رو شروع کنم. دلیلش رو هم نمی دونم! کلاً نامعلوم هستم!.
الان هم علاقه ای به نوشتن و تایپ کردن ندارم. انگشتام بی میل حرکت می کنن و حالت تهوع دارم!! :/ (خب چیه؟!مثلاً حال ندارم آ).
حال سئوال پیش می یاد که چرا پس آمده ای نشسته ای پشته صفحۀ ارسال مطلب؟!. هیییییچ. اومدم فقط یه چی گفته باشم باورم کنید گاهی شما هم چندش می شوید (!!).
+ اگر بخوام ارساله مفیدی داشته باشم؟!
 توصیه می کنم کمی پری نوشت بخونید!. حداقل نوشته ای که حالم
رادیولوژی چیست و چه کاربردی دارد؟ 
رادیولوژی | شاید برای شما هم این سئوال پیش آمده باشد که رادیولوژی چیست و چه کاربردهایی دارد. در ادامه به اختصار به پیشینه رادیولوژی و موارد ستفاده از آن می پردازیم.
رادیولوژی پزشکی بر حسب این که از چه عاملی در آن استفاده می‌شود به دو رشته تخصصی بزرگ تقسیم می‌شود: یکی پزشکی هسته‌ای که اساس کار آنها روی مواد 
رادیواکتیو است و دیگری رادیولوژی که مبنای آن اشعه ایکس و ویژگیهای گوناگون آن است.

ادامه مطلب
الان یه قالب ساختم و میخوام یه وبلاگ بسازم برای پیش نمایش این قالب که تو سایت های طراحی قالب مرسومه!
ولی نکته اینجاست که من نمیخوام از قسمت ساخت وبلاگ جدید که داخل تنظیمات هست اسفاده کنم
چون هر وبلاگ اضافه 10 تومن پول میخواد تو بیان و منم نمیخوام برای هر وبلاگ پول بدم و منطقی هم نیست

میخوام یه پنل کاربری جدید بسازم چون فقط در حد پیش نمایش هست و دیگه نیازی به اون صفحه ندارم!
منتها برای پنل جدید تایید شماره تلفن لازمه و طبیعتا اون قدر شماره تلفن
ده شرکت برتر بیمه عمر

ده شرکت برتر بیمه عمر کدامند؟

آیا میدانید بهترین شرکت های ارائه دهنده بیمه عمر در ایران کدامند؟ این موضوع از آن جهت مورد توجه است که در سالهای گذشته اهمیت داشتن یک پشتوانه مالی برای ما ایرانی ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. طی گزارشی که اداره کل بیمه مرکزی ارائه کرده است، طی سالهای 88 تا 93 میزان فروش بیمه عمر و سرمایه گذاری بالغ بر 180 درصد افزایش داشته است.
البته سهم خرید بیمه عمر یا زندگی در ایران حدود 14 درصد است
مسخره تر از آنچه ک پیمودیم، آینده ی تباهی ـست ک بدان دل می بندیم. ک ساده تر باشد، خانه ای چ بسا بسیار دور، از این زندگی و نقاب هامان را برداریم، ک خود باشیم. و برای کشاندن این تن خسته و صورت خیس و اخم های بی اتماممان، نیازی نباشد برای پاسخ به سئوال های این هم خون های مهربان اجباری. باید ک گاهی شمرد ترک های دیوار را، از روی دیوانگی. اتاق کوچکی باشد برای قدم زدن های تکراری، برای پرورش فکری زیبا درون ذهن و بسط دادنش تو دنیایی ساده و انتزاعی، و سرشار
17 سال جانباز قطع نخاع بود 
خواهر میخواست مشرف بشه عتبات عالیات 
 حاج حسین بهش گفت:سرقبر مسلم(ع) که رفیتید من حاجتی دارم از ایشان بخواهید حاجت من را برآورده شود.
تعجب کردم برام جای سئوال داشت  چون هرکسی کربلا میره سراغ امام حسین(ع) یا حضرت عباس (س) میره برای گرفتن حاجت
اما حاجی گفت سرقبر مسلم (ع)
هرچه اصرار کردم چرا مسلم ابن عقیل (ع) جواب نداد 
وقتی شهید شد تازه راز حرفش رو فهمیدم 
شهادتش مصادف شد با روز شهادت حضرت مسلم (ع)
روش بحث گروهی:
در روش بحث گروهی زمینه طرح سئوال از سوی فراگیران فراهم است و بر این اساس، اعتقاد بر این است که در این روش معلم یا کتاب نقش کمتری داشته و به دلیل آنکه فراگیران به طور مستقیم درگیر بحث هستند یادگیری آنها نیز توام با درک و فهم است.

ادامه مطلب
دکتر در حالی که نگاهش رو به من دوخته می‌پرسه: خب می‌دونید که در تعطیلات آخر هفته یا ساعت‌های غیر‌ اداری، اگه نیاز به پزشک داشتید، چی کار باید بکنید؟
نگاهش می‌کنم و با کمی تردید می‌پرسم: به ۱۱۲ زنگ بزنم؟
سری تکان میده که یعنی نه، و میگه: اون ۱۱۲ فقط برای مواردی هست که خیلی خیلی اورژانسی باشه، مثل خطر مرگ :-|
 و یک کارت میده بهم که یعنی به این جا زنگ بزنید، که مثلاْ میشه مجمع پزشکان عمومی کشیک‌شون :دی
می‌دانید چرا این سئوال رو پرسید؟ اون قدر ک
مقیاس سنجش اضطراب کتل 1970 مقیاس سنجش اضطراب کتل 1970

دسته بندی
علوم انسانی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
14 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
5

روایی:دارد

پایایی:دارد

نمره گذاری وتفسیر : دارد

منبع: دارد

ویژگی های روانسنجی
مقیاس سنجش اضطراب کتل شامل40 سؤال و یکی­ از موثرترین ابزاری است که به صورت یک پرسشنامه کوتاه، برای سنجش اضطراب فراهم آمده است. این پرسشنامه می­تواند مکمل تشخیص بالینی ونتیجه­ای عینی با هدف­های پژوهشی به دست دهد. هر سئوال این مقیاس
یک منبع اگاه درسازمان زندانها اعلام کرد:حسین فریدون در زندان حاضر و در حال گذراندن دوران محکومیتش است.
این در حالی است که امروز خبر مرخصی رفتن این متهم منتشر شده است. اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه، در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس  مبنی بر آخرین وضعیت پرونده «حسین فریدون»، گفت: در رابطه با آقای حسین فریدون دادگاه تجدید نظر تصمیم گرفته و رای نهایی خود را صادر کرده است. 
وی ادامه داد: در مورد آقای «حسین فریدون»، هفت سال حبسی را که دادگاه بدوی تعیین
در خصوص حق طلاق، وکالت زن در طلاق از شوهر است. سئوال این است که اگر زنی از شوهر وکالت برای طلاق داشته باشد اولا برای طلاق نیازی به حضور شوهر است؟ ثانیا آیا گرفتن وکیل برای گرفتن طلاق یا وکالت طلاق (حق طلاق) اجباری است؟ ثالثا آیا در طلاق با وکالت در طلاق، مهریه به زن تعلق می گیرد؟
آنچه اهمیت دارد که بدانیم اینکه بدانیم فقط وکیل دادگستری است که می تواند به وکالت از دیگری در دادگاه ها وکالت کند. از طرفی اخذ رای گواهی عدم  امکان سازش (رای طلاق تو
هواپیما خارج از مسیر چرخش کرده به سمت پدافند هوایی این هیچی!
پدافند با خطا عمل کرده اینم هیچی!
تو این دو روز کلی رسانه های چپ و راست خودشونو خرج کردن در مقابل رسانه های انور تا این دستاورد نظامی زیر سئوال نره و گفتن بر اثر اصابت موشک نبوده که درست بود چون این اتفاق با اشتباه پدافند تهران اتفاق افتاده نه حمله موشکی و کسی به اطلاعات پدافند دسترسی نداشته ولی آخرش خورد تو دهن همه اینم هیچی!
این حرف هایی که در ادامه میگم احتمالا شمارو ادیت کنه ولی؛
هواپیما خارج از مسیر چرخش کرده به سمت پدافند هوایی این هیچی!
پدافند با خطا عمل کرده اینم هیچی!
تو این دو روز کلی رسانه های چپ و راست خودشونو خرج کردن در مقابل رسانه های انور تا این دستاورد نظامی زیر سئوال نره و گفتن بر اثر اصابت موشک نبوده که درست بود چون این اتفاق با اشتباه پدافند تهران اتفاق افتاده نه حمله موشکی و کسی به اطلاعات پدافند دسترسی نداشته ولی آخرش خورد تو دهن همه اینم هیچی!
این حرف هایی که در ادامه میگم احتمالا شمارو اذیت کنه ولی؛
                      یک روز پس از حوادث تروریستی پاریس در نشستها، همایش ها، رویدادهای ورزشی و ... در سراسر جهان با یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به قربانیان این حادثه آغاز شد. ترور پدیده ای منفور در هر نقطه از جهان است چه فرانسه باشد چه سوریه، عراق، لبنان و یمن و ... اما سئوال اینجاست که چه کسی تروریسم و تروریست ها را پرورش می دهد؟ آیا جز این است که امروز شمار بسیاری مردم بی گناه قربانی سیاست های تروریست پرور دولت هایشان شده اند؟                  
3شب در کربلا اسکان داشتیم و هر شب، جایی. تا می آمدیم آدرس محل را یاد بگیریم، جایمان عوض میشد.
مسیر برگشت از حرم به اسکان را گم کرده بودیم. 3 ساعت دور خودمان میچرخیدم. تا وقتی موکبهای خوشمزه بودند و دهانمان مشغول، متوجه دوری و اشتباهیِ مسیر نشدیم. درد خفته ی پاهایمان که بیدار شد، به خود آمده؛ دیدیم رسما گم شده ایم.
کلافه و عصبی روی صندلی نشسته بودیم. قُل جان رفت از کارگر های ایرانیِ یک ساختمان نیمه کاره سئوال کرد که فلان مجتمع کجا می افتد. آنها هم
کمیته‌ مشاوره‌ ملی‌ کودکان‌ معلول‌ تعریف‌ زیر را ارائه‌ نموده‌ است‌:
((کودکان‌ مبتلا به‌ اختلال‌ یادگیری‌ در یک‌ یا چند فرایند اساسی‌ روان‌ شناختی‌ از قبیل‌ فهم‌ مطالب‌ زبان‌گفتاری‌ یا نوشتاری‌ مشکل‌ دارند، این‌ اشکالات‌ به‌ صورت‌ اختلالاتی‌ در گوش‌ دادن‌، فکر کردن‌، صحبت‌ کردن‌،خواندن‌، نوشتن‌، هجی‌ کردن‌ یا حساب‌ کردن‌ ظاهر می‌شود. این‌ تعریف‌ شامل‌ مشکلات‌ ادراکی‌، آسیب‌ مغزی‌،اختلال‌ جزئی‌ مغز، اختلال
در بازگشت از کلیسا، جک از دوستش ماکس می پرسد: فکر می کنی آیا می شود هنگام دعا کردن سیگار کشید؟ ماکس جواب می دهد: چرا از کشیش نمی پرسی؟ جک نزد کشیش می رود و می پرسد: جناب کشیش، می توانم وقتی در حال دعا کردن هستم، سیگار بکشم. کشیش پاسخ می دهد: نه، پسرم، نمی شود. این بی ادبی به مذهب است. جک نتیجه را برای دوستش ماکس بازگو می کند. ماکس می گوید: تعجبی نداره. تو سئوال را درست مطرح نکردی. بگذار من بپرسم. ماکس نزد کشیش می رود و می پرسد: آیا وقتی در حال سیگار کش
سئوال قرآن نهم
ویژه نوبت اول

نمونه سئوال استاندارد
و مطابق با اهداف

شامل 22 سؤال
و 20نمره کتبی

مدیران محترم سایت ها ووبلاگ ها به شرطی می توانندازمطالب این وبلاگ استفاده کنند که بخش ابتدایی هرمطلب راآورده وبعد به آدرس این پست لینک نمایند.آپلود دوباره ویاقرار دادن لینک دانلود در وبلاگ ها وحذف واترمارک،نام وآدرس این وبلاگ بوسیله نرم افزارها ،قانواً وشرعاًمجازنمی باشد
 خودمان رعایت کنیم تادیگران رعایت کنند
مردی
برای اعتراف نزد کشیش رفت.«پدر مقدس، مرا ببخش. در زمان جنگ جهانی دوم من
به یک یهودی پناه دادم»«مسلماً تو گناه نکرده ای پسرم»«اما من ازش خواستم
برای ماندن در انباری من هفته ای بیست شیلینگ بپردازد».
«خوب
البته این یکی زیاد خوب نبوده. اما بالاخره تو جون اون آدم رو نجات دادی،
بنابر این بخشیده می شوی»«اوه پدر این خیلی عالیه. خیالم راحت شد. حالا
میتونم یه سئوال دیگه هم بپرسم؟»«چی می خوای بپرسی پسرم؟»«به نظر شما باید
بهش بگم که جنگ تموم شده؟
هیبت ایستادنِ بلندش، از ثمر سالهای تلخِ درازش تبدیل به یک علامت سئوال شده است و در انتهای این منحنی نگاهش گرایش به زمین دارد. و صورتش در قهرِ با آفتاب و ستاره ها، و خیال پردازی هایش مرده اند. جنس آن افکاری ک از او به زمین می ریزد را، افراد کمی می دانند و زمین مثل همیشه اش مردار خوار است، و خواهان پیکرش. او در یک آمد و شد دائمی، در کشاکش افکار و خاطراتش از قله خوشبختیِ دور به قعرِ جهنم تنهایی خویش در تصادم است و خود حتا این را نمی داند. مثلِ او. اوی
تار و پود تاپستری چیست؟ 
به تصویر های بافته شده توسط نخ های پشم وکتان که به دیوار آویخته می شوند،تاپستری میگویند. (تصویرهای سوزن دوزی شده نیز اغلب تاپستری می گویند اما به طور معمول تپستری یک تصویر بافته شده است) که به عنوان دکور یا پوشش مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.

حدود 75 نفر از نمایندگان فعلی مجلس توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند . در این بین کسانی هستند که به فساد مالی و احیانا اخلاقی متهم هستند !
اگر با این نمایندگان رد صلاحیت شده برخوردی صورت نگیرد:
هم نهادهای مسئول مانند دادستانی زیر سوالند که چرا پیگیری نمی کنند.  
هم شورای نگهبان زیر سئوال است که چرا رد صلاحیت کرده اند!
اعتماد مردم به نظام بزرگترین سرمایه نظام ماست. نباید اجازه داد این اعتماد خدشه دار شود!
در بازگشت از کلیسا، جک از دوستش ماکس می پرسد: فکر می کنی آیا می شود هنگام دعا کردن سیگار کشید؟ ماکس جواب می دهد: چرا از کشیش نمی پرسی؟ جک نزد کشیش می رود و می پرسد: جناب کشیش، می توانم وقتی در حال دعا کردن هستم، سیگار بکشم. کشیش پاسخ می دهد: نه، پسرم، نمی شود. این بی ادبی به مذهب است. جک نتیجه را برای دوستش ماکس بازگو می کند. ماکس می گوید: تعجبی نداره. تو سئوال را درست مطرح نکردی. بگذار من بپرسم. ماکس نزد کشیش می رود و می پرسد: آیا وقتی در حال سیگار کش
هیبت ایستادنِ بلندش، از ثمر سالهای تلخِ درازش تبدیل به یک علامت سئوال شده است و در انتهای این منحنی نگاهش گرایش به زمین دارد. و صورتش در قهرِ با آفتاب و ستاره ها، و خیال پردازی هایش مرده اند. جنس آن افکاری ک از او به زمین می ریزد را، افراد کمی می دانند و زمین مثل همیشه اش مردار خوار است، و خواهان پیکرش. او در یک آمد و شد دائمی، در کشاکش افکار و خاطراتش از قله خوشبختیِ دور به قعرِ جهنم تنهایی خویش در تصادم است و خود حتا این را نمی داند. مثلِ او. اوی
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-درباره-
ندای اسمانی که بنام صیحه اسمانی که از علائم اخرالزمان است- قبل از انکه وارد بحث
شوم مقدماتی را بیان کنم- احادیث که از 
ائمه اطهارعلیهم السلام مطرح میشود- باید قبلاز هرفکری باید اندیشه گوینده
راشناخت-بعنوان مثال در زبان انگلیسی- گوینده 
میگوید- برادر شما لیسانس بیشتر نخوانده است وسپس اضافه میکند که اینطور
نیست؟؟ انفرد جوابمیدهد همینطور است- بعد ایشان سئوال مکند پس چطوراستاد دانشگاه
شده است- یا
نگاه‌ می‌کنم و ذهنم از هجوم سئوال‌ها و جواب‌های غیر ملموسشان خسته می‌شود، احساس کسالت می‌کنم. همیشه همینطور است ، وقتی برای فهمیدن موضوعی تلاش می‌کنم و دست آخر ناکام می‌مانم، وقتی که مغزم در پاسخ به سئوال ها ارور می‌دهد احساس کسالت می‌کنم‌‌!
دوباره نگاه‌ش می‌کنم، باید ۶۰ را رد کرده باشد، پیر است و گرد بیماری بر چهره‌‌اش نشسته است اما همچنان افکارش عجیب‌ است، مثلا هنوز حاضر نیست برای راحتی خودش خلاف روش ۶۰ ساله‌اش عمل کند از ترس ا
وزیر ارتباطات گفت: قطع اینترنت ضررهای فراوانی برای مردم و نظام داشته و ‌دارد. شورای امنیت کشور بزودی نسبت به صدور مجوز برقراری اینترنت در کشور اقدام خواهد کرد و ما هم پیگیر هستیم.
به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات که برای جلسه‌ای که به منظور بررسی تاثیر امواج الکترومغناطیسی بر سلامت شهروندان و با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، سازمان حفاظت از محیط زیست و سازمان انرژی اتمی در کمیسیون بهداشت مجلس حضور یافته بود، در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا د
حامد مانی‌فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص روند اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان گفت:پس از نشست هایی که با طراحان سئوال در این هفته و اوایل هفته آینده  برگزار می‌شود کلید سوالات آزمون آماده شده و در نهایت اواخر هفته آینده، پرسش‌نامه همراه پاسخ برگ آن در سایت قرار می گیرد.
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در اوایل اردیبهشت۹۸ نتایج اولیه اعلام می‌شود تصریح
پرسشنامه ارزیابی فساد اداری
دانلود پرسشنامه ارزیابی فساد اداری، در قالب فایل word و در حجم 2 صفحه، شامل 25 سئوال. در این پرسشنامه از نظریه هیدن هیمر و خانم امنولدسن (Amnuldsen ) و شاخص های فساد اداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استفاه شده است.
امشب تلویزیون محاکمه ی رضوی، داماد شریعتمداری وزیر کار را نشان می داد و مدعی العموم مواردی از تخلفات دهها میلیارد تومانی رضوی را یاد آور شد.
خوشحال کننده هست از وقتی که آقای رئیسی مسئولیت قوه ی قضائیه را پذیرفتند چون مبارزه با اختلاس  و رانت شیب تند تری گرفته است و اما سئوال بی جواب هنوز هم در جلوی چشمانم رژه می روند و اینکه:
چه کسانی تمهیدات وام دهها میلیارد تومانی بدون وثیقه را برای رضوی و رضوی ها آماده می کنند؟ و چرا با آنها برخوردی صورت ن
چرا چوب انتخاب مناسبی برای مبلمان اداری است ؟ مبلمان اداری چوبی 
مبلمان اداری چوبی بهتر است یا مبلمان اداری از جنس ام دی اف باشد ؟ باید بدانید در قدیم که محصولاتی نظیر ام دی اف یا سنگ کورین نبود ، همه میزهای اداری و خانگی با چوب تولید می شدند.در اینجا این سئوال مطرح میشود که  آیا رشد تکنولوژی ما را مجبور به استفاده از ام دی اف بجای چوب در ساخت میزهای اداری و خانگی  کرده است؟با توجه به کاربردهای متنوع چوب در صنعت مبلمان اداری و خانگی برآن شدیم
لیلی گفت: "برو" و با دست پروانه رو دور کرد، گفتم: "لیلی جان، پروانه است، نگاهش کن چه نازه، پروانه، پروانه، بیا" یه هو صدای یه خانمی از بالا گفت: "شما الان گفتین پروانه؟" :-)
چی‌؟ شاخک‌هایم تیز شد، کی داشت فارسی حرف می‌زد؟ کسی از من سئوال پرسید؟ صدا از کجا بود؟ سرم رو بلند کردم و دیدم یه خانمی تو بالکن ایستاده و با لبخند نگاهم می‌کنه، دوباره گفت: "شما گفتین پروانه؟"
گفتم: "بله بله" و نیشم تا بناگوش باز شد که یک نفر داشت فارسی حرف می‌زد، کجا؟ تو بالک
رابطه لباس با شخصیت
لباسهر شخصی نشان شخصیت اوست نوع پوشش و انتخاب سبک ها و رنگ ها، زاییده  افکار و نوع نگاه و شخصیت هر فرد است و ارتباط تنگاتنگی با نوع نگرش افراد به جهان اطراف دارد.

سوال بیمار: نوه من که 10 ساله است در سن 4 ماهگی سوختگی پیدا کرده است. او دچار طاسی در قسمت بالای سر می‌باشد. پوست وی در قسمت بالایی سر بسیار نازک است. زیرا چندین لایه پوست سوختگی پیدا کرده است. آیا کاندید پیوند مو می‌باشد؟
جواب پزشک پیوند موی طبیعی: کاشتن گرافت‌ها بر روی بافت سوختگی معمولا نتایج مثبتی دارد. اما معمولاً ترکیبی از برداشتن قسمتی از بافت سوخته و سپس انجام کاشت موی طبیعی انجام می‌گردد. سنّی هم که معمولاً پیوند  موی انجام می‌شود
مبلمان اداری چوبی
مبلمان اداری چوبی بهتر است یا مبلمان اداری از جنس ام دی اف باشد ؟ باید بدانید در قدیم که محصولاتی نظیر ام دی اف یا سنگ کورین نبود ، همه میزهای اداری و خانگی با چوب تولید می شدند.در اینجا این سئوال مطرح میشود که  آیا رشد تکنولوژی ما را مجبور به استفاده از ام دی اف بجای چوب در ساخت میزهای اداری و خانگی  کرده است؟با توجه به کاربردهای متنوع چوب در صنعت مبلمان اداری
مبلمان اداری چوبی
مبلمان اداری چوبی بهتر است یا مبلمان اداری از جنس ام دی اف باشد ؟ باید بدانید در قدیم که محصولاتی نظیر ام دی اف یا سنگ کورین نبود ، همه میزهای اداری و خانگی با چوب تولید می شدند.در اینجا این سئوال مطرح میشود که  آیا رشد تکنولوژی ما را مجبور به استفاده از ام دی اف بجای چوب در ساخت میزهای اداری و خانگی  کرده است؟با توجه به کاربردهای متنوع چوب در صنعت مبلمان اداری
بسم الله الرحمن الرحیم- نیم نگاهی به سوره قدر-بخش سوم- خیلی جالب است بهمحض انکه قران  نازل میشود به رهبرالهی که عصمت دارد-  وکتاب هم عصمت دارد-کارگزاران هم عصمت دارند فرشتگان هم عصمت دارند ایا بشرمیتواند چنین کند-؟؟ هیهات ابدا-!! فوق اش عادل باشد- از عالمی سئوال چرادرمسائل از دونفرعادل میشود سئوال کرد فرمودند اگربلدنبود ابراز میکند واگر کسی را میشناخت معرفی میکرد ورست از اب درمی امد- اما عظمت عادل در ملاک است تنها ملاک متعلق به خداوند منان ا
مبلمان اداری چوبی بهتر است یا مبلمان اداری از جنس ام دی اف باشد ؟ باید بدانید در قدیم که محصولاتی نظیر ام دی اف یا سنگ کورین نبود ، همه میزهای اداری و خانگی با چوب تولید می شدند.در اینجا این سئوال مطرح میشود که  آیا رشد تکنولوژی ما را مجبور به استفاده از ام دی اف بجای چوب در ساخت میزهای اداری و خانگی  کرده است؟با توجه به کاربردهای متنوع چوب در صنعت مبلمان اداری و خانگی برآن شدیم
امروز حیاط دانشگاه شلوغ بود برف می آمد انقدر قشنگ بودکه هیچ وقت توی تصورمم نمی تونستم همچین تصویری رو خیال کنم .
وقتی دور میشم وقتی درست فکر میکنم خیلی منطقی تر به موضوع نگاه میکنم خیلی عمیق تر میفهمم ولی یک چیزی هست که با هیچ منطقی قابل توضیح نیست با هیچ منطقی قابل درک نیست همین گاهی بی قرارم می کند امروز سرجلسه امتحان کنار پنجره نشسته بودم برف می بارید درگیر سئوالات تحلیلی استاد میم بودم و با خودم عهد کرده بودم که با تمام وجودم تک تک سئوال ه
مسئله حجاب هیچ وقت برای من چالشی‌ترین مسئله زندگی‌ام نبوده، شاید بارها بهش فکر کردم، بحث کردم، جستجو کردم که دقیقا از کجا اومده، معتبرترین مرجعی که درباره‌اش هست چی نوشته، کجای اصول و فروع دین قرار می‌گیره و اگر جزو اصول لاینفک* است چرا رعایت و پایبندی بهش این قدر سلیقه‌ایه...
به هر روی، اجرا کردنش برایم چالش برانگیز نبوده و حتی در موقعیت‌های غیر اجباری به قدر عرف فضایی که درش بودم رعایت کردم ولی...
ولی برایم یک چیزی همیشه سئوال بوده و این
دانلود فیلم آتابای با لینک مستقیم و کیفیت بالا
خب فیلم های زیادی الن وجود دارند ولی به نظر من برای دانلود فیلم آتابای باید هرچه زودتر اقدام کنید چون نیکی کریمی
کار چیپ ارائه نمیده.
آخرین کاری که من ازش دیدم سریال ممنوعه بود
که هم بازیش در اون سریال آقای هادی حجازی بود. حجازی رو میشه گفت یکی از بهترین انسان هایی بود که من تا الان میشناختم.
خوب این نیکی کریمی نسبت به سنش خوب جوون مونده
غیر از من خیلی ها این موضوع رو مطرح کردن و گفتن نیکی کریمی وا
بعد از صمیمیت، هویت مسئله‌ی دیگری است که دغدغه‌ی این روزهایم شده. به خصوص در برخورد با افراد مختلف با انعطاف‌پذیری وصف نشدنی، مثلا Meredith آمریکایی که با همسر هندی‌اش در هلند زندگی می‌کنند (کشور سوم) یا Olina اهل جمهوری چک که با همسر سوئدی‌اش سال‌ها در دوبی زندگی کرده و پسر کوچکش هلند به دنیا آمده.
برای منِ ایرانی که در جایی بزرگ شده‌ام که حتی ازدواج بین قومی هم کمتر مرسوم است (مثلاً کرد‌ها با ترک‌ها...)، یا بهتر است بگویم ترجیح نیست، سئوال اس
یکی از همسایه‌هایمان موجودیست به شدت جذاب و دوست داشتنی که میتوان با کمی اغراق لقب یکی از نوادر تاریخ را به او اعطا کرد! اصلا بگذارید کمی از همسایه‌ جانمان برایتان بگویم.
از ابتدای ۹۷ که به جمع همسایگان ما پیوسته‌اند و ما توفیق بودن در کنار ایشان را داریم‌ هر زمان که صدای جنبنده‌ای در کوچه باشد[خصوصا اگر خدایی ناکرده ماشین باشد] ایشان درِ حیاط را باز کرده و با همان شلوارک گل‌گلی مخصوص حیاط یا شلوار کُردی مخصوص کوچه نقش مفتش را به خوبی اجر
خدا رو شکر انقدر خانواده سالمی دارم که اکثریت دوستام وقتی میان سراغم مشاوره میگیرن که کدام دکتر خوبه این آشنایی ما با انواع و اقسام دکترها باعث شده ما شماره موبایل یکسری هاشون رو هم داشته باشیم . 
اضافه کنم ما در استان های مختلف مثل زنجان اصفهان تهران اراک کاشان هم خدمات ارائه می دیم کافطه بگین مریضیتون چیه و چه دکتری میخواین بهترینش رو بهتون معرفی میکنیم فقط هیچ کدوم از بچه های فامیل پزشک نشدن که بازم چیز عجیبی نیست.
دوستم از شما تماس گرفته
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-اقایان در
غرب به این نتجه رسیدند که میبایست – پروژه روش درک سیاسی بنیادین  ایران تهیه کنند- حال سئوال این است با کدام
روش -  به این سئوال پاسخ نمیدهند
ونمیتوانند پاسخ بدهند ولو هزاران دکتر درغرب گرفته باشند- بزگترین اشتباه علمی
وسیاسی  ما این بود که باارتباط باغرب
مسائل علمی  ما حل میشود- وفکر نمیکردند
سیاست بردانشگاه  انها چنبره زده است-
دانشگاه هاروارد چهل مغازهای اطراف خودرا موردتوجه اقتصادی قرار
ایده درب نوشابه در طراحی لباس
از این ایده طرح های بسیاری اجرا شده؛ حتی در طراحی لباس از مواد بازیافتی میتوان استفاده های بهینه دیگری انجام داد وقتی در دسترس هنرمندان قرار بگیرد.

در پست قبلی گفتیم که خدا در نگاه اهل ایمان دو جنبه شناختی دارد:
شناخت ذاتشناخت صفات
ذات چیست؟ذات یکی از اصطلاحات علم منطق هست و به معنای حقیقت یک چیز(شیء) یا ماهیت.
ذات خدا چیست؟یعنی حقیقتِ خدا که به آن کُنه یا غیب الغیوب نیز می گویند.چرا؟چون قابل درک نیست.یعنی ذات خدا قابل شناخت نیست.انسان نمی تواند ذات و حقیقت خدا را بشناسد چون در دسترس او نیست.یکی از راههای شناخت اینست که انسان به موضوعِ شناخت احاطه نظری(علمی) و عملی داشته باشد که اصطلاحاً م

بعضی مواقع می دیدند افراد تلفن می زنند و از احوال بچه سئوال می کنند
و پرسند آیا غذایی خورده و خوابیده؟ حضرت امام می فرمودند:
زیاد به فکر غذای بچه نباشید، بچه گرسنه نمی خوابد،
او چیزی پیدا می کند و می خورد. مساله مهم، مسایل تربیتی است،
چرا که وقتی تلفن می کنید نمی پرسید که نماز خوانده و خوابیده،
نماز مهم است. من به ایشان عرض می کردم: بچه است و مکلف نشده،
عیبی ندارد. ایشان می فرمودند: ما روایت داریم
که بچه ها قبل از سن تکلیف به نماز خواندن وادار
یک سئوال ساده،
و دقت به جواب‌های ساده‌تر آن،
شاید بتواند برای همیشه زندگی‌تان را عوض کند.
نه؟
مثل این‌که:
چرا موفق‌ها، موفق می‌شوند؟
چگونه موفق‌ها، موفق می‌شوند؟

این سئوال‌ها البته، شکل و ریخت دیگری هم می‌تواند به خودش بگیرد؛
مثل این‌ها؛
چطور فروش یک نفر بیشتر می‌شود؟
چطور یک نویسنده بیشتر و بهتر می‌نویسد؟
چطور یک نفر پدر یا همسر بهتری می‌شود؟
چه کارهایی از من، یک فرد مقتدرتر می‌سازد؟
چطور می‌توانم یک خانه بهتر بپچینم؟
چطور می
دقت‌ در اهداف‌ روابط عمومی‌،
به‌ خوبی‌ روشن‌ می‌سازد که‌ توفیق‌ این‌ واحد حتی‌ در وظایف‌
برون‌سازمانی‌، موکول‌ به‌ موفقیت‌ آن‌ در بعد درون‌ سازمانی‌ است‌. چرا
که‌ اگر روابط عمومی‌ با توفیق‌ کامل ‌وظایف‌ برون‌ سازمانی‌ خود را انجام‌
دهد، در حالی‌ که‌ در داخل‌ سازمان‌، وظایف‌ مربوط به‌ آن‌ معطل‌مانده‌
باشد، موفقیت‌ های‌ بیرونی‌ زیر سئوال‌ می‌ رود و چه‌ بسا افرادی‌ که‌ در
بیرون‌ از سازمان‌ به‌ نظرمثبتی‌ در
نزدیک غروب بود. وقتی از شیب ملایم تپه بالا می‌آمد یکی از بچه‌ها او را دیده بود و با هم تا جلو چادر آمده بودند. توی چادر یکی دراز کشیده بود. یکی نامه می‌نوشت. دیگری پوتین‌هایش را واکس می‌زد. شهردار هم در تدارک روشنایی و شام بچه‌ها بود.
با شنیدن صدای سلام همه سرها در چادر چرخید. جلو در چادر ایستاد بود و با لبخند بهت زده بچه‌ها را نگاه می‌کرد؛ با یک پیراهن چهار خانه قرمز و شلوار قهوه‌ای و یک جفت کتانی، یک قیف کوچک پارچه‌ای روی چشم راستش بیشتر
تنظیم نبودن غربیلک فرمان در مرکز
در خودروهای پژو (206 تیپ 2،3،5،6، SD، 405 پارس) سمند، تندر 90 (ال90) و پراید:در هر خودرویی، هنگام حرکت خودرو به صورت مستقیم، غربیلک می بایست در وسط قرار گیرد، تا هم راننده دید مستقیم به آمپر داشته باشد و هم اینکه در هنگام توقف، بتواند از روی غربیلک زاویه چرخها را تشخیص دهد.عدم قرارگیری غربیلک می تواند به یک یا چند دلیل زیر باشد:
    به هم خوردن میزان فرمان.    تغییر زاویه چرخ در اثر ضربه شدید (مثلاً به جدول).    عدم نسب د
آقای مطهری در نامه ای سرگشاده به رئیس و شورای نگهبان تاخته است که چرا تحت عنوان نظارت استصوابی اصولگرا و اصلاحطلب را رد صلاحیت می کند! غافل از اینکه برای شورای نگهبان این واژه ها موضوعیت ندارد و مبنای شورای نگهبان معیارهای قانونی است که در اختیارش قرار دارد.
اگر شورای نگهبان با کسی که به خانمی "قرص ضد بارداری" تجویز می کند ! فرد دیگری را با صدای بلند "پفیوز" می خواند و با "کف گرگی" به استقبال منتقد خود می رود، تایید کند فاتحه اش خوانده است چه رسد
یک آیه از سوره نجم با صدای استاد عبدالباسط که بخشی از تلاوت نجم-قمر هست که در سال 1981 در آفریقای جنوب اجرا کرده. سئوال اینه که برای آدمی که یه نفر دیگه دوست داره  اما نقشی در تلاشهای اون و به ثمر نشستنش نداشته ولی بابت نتیجه به دست آمده واقعا خوشحاله و اون هم از این خوشحالی بی خبره، آیا امتیاز مثبتی لحاظ میشه؟ شاید... اگه این آدم لیاقتشو داشته باشه....
وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ (39) وَأَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُرَىٰ (40) ثُمَّ یُجْ
ر هنگام تست زدن به سه اصل مهم دقت کنید: زمان، سرعت و دقتبازدید :1202
زمان تقریبی مطالعه :4 دقیقه
تاریخ : دوشنبه 1397/10/24 ساعت 13:37
دانشجویانی که در آزمون های مختلف شرکت می کنند همیشه از عدم هماهنگی در مدت زمان آزمون و تعداد سوالات شکایت دارند بعضی افراد مدت زیادی را صرف یک تست می نمایند و در انتهای زمان آزمون هنوز تعدادی از سوالات را نخوانده اند .  گروهی نیز به خاطر ترس از کمبود وقت خیلی از سوالات را سطحی خوانده و سریع جواب می دهند و نه تنها نمره مثب
آشنایی با کارگاه خیاطی
کارگاه از نظر نور بهداشت و ایمنی کار و ماشینهای و ابزار و میز و سایر وسایل استاندرد باشد تا با آرامش کار خود را انجام دهید.

آموزشگاه مقتدری
موسس، مدیر و مشاور طراحی لباس
تلفن: 09122795146
02177904462

سؤال اساسی که به نظر برخی ها خوش آیند نیست؛ این است که: آیا حکومت نا مشروع ومنتخب جان کری درریختن این خون های به ناحق ریخته شده مسؤل نیستند؟؟ آیا لابیهای تروریست های ارگ در این جنایت غمبارهولناک شریک نیستند؟؟ آیا کسانی که: با نیرنگ های گوناگون به قدرت رسیدند ومنزلت معنویت وشخصیت انسانیت خود را به قمارخانه نان ونام باختند و بر سر سفره رنگین نشستند؛ درفکر خون سرخ خاک آلود شهدا هستند؟ آیا از قلب های زخم خورده مادران و پدران و یتیمان این شهدا خب

به گفتۀ دیوید اگیلوی (بزرگترین نابغۀ تبلیغ نویسی) محصول کسل‌کننده وجود ندارد. تنها نویسندۀ کسل‌کننده وجود دارد. اما سئوال مهم این است که:چگونه می‌توانید برای فروش محصولتان در اینترنت، تبلیغی اثربخش بنویسید؟
متون اثربخش و جذاب، از یک سری قواعد کلی تبعیت می‌کنند. آشنایی با این قوانین می‌تواند برای افزایش فروشِ هر سایتی راهگشا باشد. نویسنده می‌تواند با رعایت اصول حاکم بر نگارش، تصویرسازی دقیقی برای خواننده ایجاد کند تا به این وسیله، آ

آموزش باید منجر به تغییر رفتار شود تا آن را اثربخش بدانیم. برای اثربخش کردن آموزش ضروری است مدیران مستقیم را بیش از پیش در این فرایند، درگیر کنیم. مدیران مستقیم قبل از آموزش کارکنانشان باید:- هدف از آموزش را بصورت دقیق و روشن برای کارمندی که او را به آموزش میفرستند، تبیین و تشریح کنند.- به کارمند بگویند: چرا او را برای این دوره یا برنامه خاص آموزشی انتخاب کرده اند و این آموزش چه ربطی به کارمند و چه نفعی برای او دارد.- آنچه را که انتظار دارند کا
تست روانشناسی شادی
هر سئوال فقط یک گزینه دارد. انتخاب کنید و نمره آن را یاد داشت نمایید. سپس امتیازات خود را جمع بزنید و در انتهای مطلب طبق میزان نمره ، خود را بسنجید.
توجه : سعی کنید به خود نمره واقعی بدهید چرا که می خواهید خود را تست کنید نه اینکه جایزه بگیرید!

این تست روانشناسی از لحاظ علمی واقعیت های زیادی را بازگو میکند.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحبم-نظریات شخصی است-  شخصا معتقد هستم که دروس دینی را باید حضرات معزز روحانیت تدریس کنند—واین راهم بدانیم علوم انسانی جایگاه خود را  ندارد  واز مشرب اسلام وحقایق فرهنگی ما  نشات نمیگرید وغربی است که بدرد غرب میخورد- غرب یک جهان دیگری است- که برای ما مانند یکفردمریخی است-انها مشکلات خودرا سعی میکند باملاک وعرف وفرهنگ خودحل کنند-  به مااموختند چون درحل مسائل  انسانی راه حل فرهنگ خودی نداریم به جای فرهنگ حضرت علی  علیه  ا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی
است-ظریفی  درباره خون امام الحسین علیه
السلام  تحلیلی دادند که خداوند منان این
خون را خون باعظمت  نماید عنوان خوداش را
به اوداد مانند انست که خون خداوند است این مثال برای درک عظمت این خون است-در
زمان پیامبر اکرم صلواته الله واله والسلم است خلیفته الله است ورسالت پیامبر اکرم
صلواته الله علیه واله والسلم رسالت الله است بهاینمعنا شما با رسول الله صلواته
اللهعلیه والهوالسلم طرف نیستید بامن طرف هستید وهرچه
ایده جواهر دوزی روی کراوات
کراوات مورد نظر را پیلی های شصتی داده  و روی آن را چرخ کنید و روی مسیر چرخ کاری را مروارید یا سنگهای مورد علاقه خود را بدوزید. این ایده برای شما

آموزشگاه مقتدری
موسس، مدیر و مشاور طراحی لباس
تلفن: 09122795146
77904462

دیشب خواب خیلی عجیب دیدم.
باید بین یک سری شکنجه یکی رو انتخاب میکردم. یکیش مطمئنم خفه شدن بود. 
شمشیر دادن بهم. مثه تو فیلما. مثه سامورایی‌ها. گفتن باید فرو کنی تو بدنت. نمیخواستم. اما انگار داشتند بهم لطف میکردند. تمام سئوال ذهنم این بود که آیا درد داره؟ 
بار اول شمشیر فرو نرفت.
بار دوم دستم رو گرفتند و فرو کردم تو شکمم. خون پاشید روی صورت کسی که دستم رو گرفته بود تا خودم رو بکشم. 
یک کر رو به طور واضح یادمه، اینکه باید اشهد ان لا اله الا الله رو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب